İletişim Formu

Hakkımızda

Yüzey Koruma Sistemleri Pazarlama A.Ş. 1972 yılında kollektif şirket olarak kurulmuştur. İşletmenin faaliyeti boya püskürtme ekipmanları konusunda mümessillik olarak başlamıştır, İlerleyen zamanla boya püskürtme gibi değişik yüzey koruma işlemleri konusunda müşterilerine mühendislik, imalat, satış ve satış sonrası hizmetleri vererek çalışma sahasını genişletmiştir.

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda boya kabinleri, fosfatlama tesisleri, bunlarla beraber yüksek basınçlı su püskürtme makinaları işletmenin diğer faaliyet alanlarını oluşturmuştur. 1990 senesinden itibaren bir yüzey hazırlama işlemi olan kumlama teknolojisi üzerine yoğunlaşan şirket öncelikle mümessillik şeklinde kumlama makinalarının ithalatı ve satışını gerçekleştirmiş daha sonra bu makinaların Türkiye’de üretimini gerçekleştirmeye başlamıştır

Şirket merkezi Zeytinburnu Demirciler Sitesinde ve fabrika ise Büyükçekmece Gürpınardadır. Tüm imalat, montaj, teknik servis ve mühendislik faaliyetlerini burada sürdürülmektedir. Mühendis, tekniker ve yönetim departmanlarını oluşturan 50 çalışanı ile birlikte her geçen gün daha da güçlenerek yoluna devam eden işletmemiz, üretim kapasitesi, ürün ve teknik bilgi konusunda sektördeki liderliğini kanıtlamıştır.


Bize Ulaşın


Adres:

Yüzey Koruma Sistemleri Pazarlama A.Ş.

Adnan Kahveci Mahallesi
Harbiye Caddesi
No: 3 Gürpınar
Beylikdüzü / İSTANBUL

E-Posta:

info@yuzkor.comTel:

+90 212 856 04 53

Fax:

+90 212 856 04 56